Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Konkurs PAL Twins i publikacja mojego opowiadania pt. „Atlas”

mentat

:: mentat ::

Konkurs PAL Twins i publikacja mojego opowiadania pt. „Atlas”

30 maja br. Polska Agencja Literacka „Twins” uroczyście ogłosiła rozstrzygnięcie swojego konkursu na krótkie opowiadanie kryminalne. Napisane przeze mnie opowiadanie „Atlas” znalazło się wśród zwycięskich. PAL Twins wydało trzy tomy nagrodzonych opowiadań w postaci kodeksów, o tytułach KOT POLSKI Kryminalnych Opowiadań Tom I – III. Aktualnie, można je kupić zamawiając przez Internet – instrukcja podana jest na stronie Konkursu – koszt tomu to 29, 50 zł (przy większych zamówieniach zniżka).

Nie otrzymałem jeszcze egzemplarza autorskiego (nie byłem na uroczystości w Warszawie), toteż nie orientuję się w jakich nastrojach i na jakim poziomie są inne zwycięskie opowiadania. Mój „Atlas” jest opowiadaniem traumatycznym, dużo w nim psychologii, akcja rozgrywa się współcześnie. Nie mam jeszcze potwierdzenia w którym tomie opublikowano „Atlasa”. Jak mnie lubisz i masz za dużo pieniędzy, to zamów KOTa, pisząc że prosisz o ten Tom w którym jest opowiadanie „Atlas”.


mentat 4/06/2009 13:11:44 kalendarza gregoriańskiego [Powrót] Komentuj