Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Poznacie ich po ich owocach...Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone (Mt. 7:15-20)

mentat

:: mentat ::

Poznacie ich po ich owocach...Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone (Mt. 7:15-20)

Bawi mnie poczucie bezkarności – nie licząc osób władających krajem – takich jak przykładowo z Gdańska adwokat Stanisław Jaworowski, radczyni Monika Tarnowska, lekarz Tomasz Staniuk, dziennikarka Alicja Staniuk i wielu innych, bowiem są oszustami na których oszustwa są bezsprzeczne dowody, i zdeponowałem je, w ten sposób zabezpieczając się aby moja nagła śmierć nie spowodowała zniknięcia wiedzy i dowodów o ich przestępstwach. Jak to kiedyś napisał mądry człowiek: „Pewnego dnia kłamstwa załamią się pod własnym ciężarem i prawda zatriumfuje”.


„Godzina bezpośrednio przed świtem to zawsze najmroczniejsza godzina nocy. Łagodnie połyskujące gwiazdy zniknęły już z firmamentu; przed nadchodzącym świtem następuje najgłębszy mrok. Porzućcie jednak obawy – świt na pewno nastąpi. Czarny welon nocy nagle ustąpi, po czym na krwawoczerwonym firmamencie wzejdzie słońce.”


Głosuj (1)

9/01/2015 20:29:43 kalendarza gregoriańskiego [Powrót] Komentuj