Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
„Zwyciężyłeś, zaciśnij podpinkę hełmu” - Busido

mentat

:: mentat ::

„Zwyciężyłeś, zaciśnij podpinkę hełmu” - Busido

W gdańskim Sądzie Okręgowym przyznano mi rację i na Uniwersytecie Gdańskim przyznano mi rację. W Sądzie Okręgowym orzeczono, że bezpodstawnie gdański Sąd Rejonowy utrzymywał w mocy postanowienie o ponoszeniu przez moją mamę i mnie kosztów (wyegzekwowanych przez komornika) za pełnomocnika strony przeciwnej T. i A. Staniuk, radczynię Monikę Tarnowską (wg rankingów z najlepszej kancelarii w Trójmieście odnośnie przedmiotu sporu) [po moich pismach orzeczenie sądu pierwszej instancji uchylono w drugiej instancji]. Na Uniwersytecie Gdańskim Rzecznik Dyscyplinarny wydał decyzję, że w ogóle nie ma podstaw do rozpoczynania postępowania dyscyplinarnego przeciwko mnie, z doniesienia adwokata Stanisława Jaworowskiego [po moich wyjaśnieniach umorzono sprawę bez nawet postawienia zarzutów]. Jest to tym większy dla mnie sukces, że ja nawet nie jestem specjalistą z prawa, ale widać potrafię i w tej dziedzinie wiedzy dociec oraz uzasadnić prawdę.


Choć może się to wydawać małym sukcesem, faktycznie takim nie jest, jest dużym, ponieważ co do sprawy sądowej zyskałem argumenty zarówno za nieprawidłowościami w sądzie (nieuzasadnioną przewlekłością postępowania) jak i za oszustwami państwa Staniuk (karalnymi z brzmienia Kodeksu Karnego), zaś na UG zyskałem moc dowiedzenia, że adw. Stanisław Jaworowski mnie nęka (prowadzi stalking) i z tego tytułu powinien ponieść odpowiedzialność także karną (choć liczyłem na postępowanie przeciwko mnie, abym mógł na nie przywołać media i publicznie wykazać jego oszustwa). W każdym razie zwyciężyłem kolejne dwie bitwy, wykorzystam to taktycznie, i kiedyś, wcześniej czy później, zwyrodnialcy poniosą należną odpowiedzialność za swoje oszustwa i krzywdzenie innych ludzi.


Głosuj (0)

26/02/2015 19:30:51 kalendarza gregoriańskiego [Powrót] Komentuj