Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Wybory prezydenckie

mentat

:: mentat ::

Wybory prezydenckie

Przewidziałem dotąd odnośnie aktualnych wyborów prezydenckich w Polsce, kto zajmie pierwsze a kto drugie miejsce w pierwszej turze, oraz że frekwencja będzie do 50 %, i że M. Ogórek nie będzie w czterech pierwszych miejscach, oraz że dużo głosów uzyska Janusz Korwin-Mikke i Paweł Kukiz. Żałuję, iż tej prognozy nie opublikowałem na Necie, a jedynie podzieliłam się nią z moimi bliskimi, bowiem moje przewiadywania były o wiele bliższe prawdzie niż paplanie tzw. ekspertów i wyniki tzw. niezależnych badań (moi znajomi mogą potwierdzić, że powyższe przewidziałem, i mogą zapodać mój tok wnioskowania na ten temat, na podstawie którego owe wyniki przewidziałem, tj. z jakiej przesłanki o czym wnosiłem).


W związku z powyższym, pokuszam się o dalszą prognozę odnośnie drugiej tury wyborów prezydenckich, aby nie było potem, że „przewidywałem post factum”. W drugiej turze zdecydowanie (o ok. 1/3) wygra A. Duda nad B. Komorowskim. Wnioskuję to z następujących przesłanek: Komorowski stracił głosy z powodu nieuczestniczenia w debacie wszystkich kandydatów (stracił „znaność”, uzyskał status „uciekiniera”, wszyscy inni kandydaci po nim „pojechali”); jego wypowiedzi noszą spokojny, powolny ton (podczas gdy większość społeczeństwa pragnie zmian dynamicznych na lepsze); bazuje na słowie kluczu „stabilizacja” podczas gdy ludzie rozumieją to jako „stagnacja” (pragną dużych szybkich zmian); powoływał on jako zaletę zbliżenie z USA (np. dziecko śpiące pod pierzyną z flagą USA) podczas gdy społeczeństwo polskie już (dzięki niezależnym mediom, głownie Netowi) zdaje sobie sprawę że USA to pseudoimperium które czyni z nas kolonię, nie dając nic w zamian, a tylko traktując nas jako rynek zbytu przestarzałego sprzętu wojskowego, mięso armatnie, i używając nasz kraj jako miejsce do prowadzenia bezkarnych tortur; stworzył kolejny układ z „konserwą” doprowadzając do poparcia swojej kandydatury przez Kwaśniewskiego (człowieka tegoż systemu, który wyborcy chcą obalić); i prezentował się w mediach ze swoją otyłą żoną (podczas gdy Duda – ze smukłą żoną i córką). Gdy widzę co i jak robi Komorowski czasami zdaje mi się, że uzasadnionym podejrzeniem jest, iż jego główny doradca ds. kampanii – jeśli nie jest idiotą – to celowo sabotuje jego kampanię (zalecając nieuczestniczenie w debacie, promowanie stagnacji, USA – które nadal nie dało nam zniesienia wiz, spowolnioną mowę, ekspozycję otyłej żony, w końcu po przegranej zmianę zdania, że trzeba zrobić co innego – co wcześniej przez lata nie raczył, co tylko uwidacznia Komorowskiego hipokryzję i trzymanie się „żłoba” za wszelką cenę).


Dudę błędnie wyuczyli języka ciała, co rusz myli się z gestami (w stylu USAńskim, bo takowego go uczyli co samo w sobie jest przesłanką za zagrożeniem ze strony jego rządów: dzielenie, łączenie, podkreślanie, co uwidacznia się głównie w ruchach jego dłoni, często mówi jedno a jego dłonie wskazują na coś przeciwnego), ale jest antyklikowy, antysystemowy, ma ładne towarzystwo i teraz nie rządzi.


W każdym razie są siebie warci, obojętnie który dojdzie do władzy to będzie kłamać i oszukiwać, na korzyść swojej kliki. Ja w pierwszej turze głosowałem na Janusza Korwina-Mikke, w drugiej będę na Dudę, zawsze to jakaś kontrola nad kliką u „żłoba”, gdy rząd nadzoruje prezydent a prezydenta rząd.


Polecam gorąco miniserial TVP, scen. i reż.: Patryk Vega (faktycznie: Krzemieniecki, ur. 1977, twórca m.in.„Pitbulla”): „Służby specjalne” - http://vod.tvp.pl/szukaj?keywords=s%C5%82u%C5%BCby%20specjalne – zalecam obejrzenie po kolei od pierwszego odcinka, ukazana jest bulwersująca i pomijana w mediach prawda (oglądając to w TVP1 zastanawiałem się czemu taki serial zdecydowali się dopuścić do ogólnokrajowej emisji, czyżby w redakcji programowej TVP był ktoś, kto stawia prawdę ponad swoje osobiste dobro?).


Głosuj (0)

12/05/2015 20:45:41 kalendarza gregoriańskiego [Powrót] Komentuj